Новини

 

21 вересня 2017 року студенти та викладачі кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання долучилися до святкування Міжнародного дня миру, у рамках якого відбулася акція «Яким би не було наше сьогодні, мир - це наше завтра!». Цього року увага Дня миру була зосереджена на залученні та мобілізації людей у всьому світу, щоби...

Сьогодні чергова субота (неділя) або будь-який день тижня... Сиджу вдома вже декілька годин над складанням чергового навчального плану, програми, методичних рекомендацій до навчальної дисципліни...

Ось уже котрий рік поспіль студенти іноземного відділення філологічного факультету мають можливість застосовувати набуті на парах знання на практиці. Цього разу чудову нагоду поспілкуватися з носіями англійської мови мали студенти першого та другого курсів спеціальностей «Переклад» та «Мова і література».

Викладачі кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання мали нагоду зустрітися із заступником міністра освіти і науки, відомим науковцем, викладачем, перекладачем і письменником, доктором фізико-математичних наук Максимом Стріхою.

1 вересня 2017 року двері Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди були гостинно відкриті для першокурсників та їх родин. Цього дня відбулися традиційні урочистості, присвячені Дню знань і посвяті у студенти.

Щороку тисячі абітурієнтів, їхніх батьків та вчителів ламають голову: як обрати вищий навчальний заклад. Адже недостатньо просто мати високий рівень знань - бо у процесі навчання студент може стикнутися зі зловживаннями з боку університету, що часом нівелює якість отриманої освіти. Як обрати ВНЗ так, щоб не шкодувати?

26-27 квітня 2017 року кафедра іноземної філології і методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» разом із співорганізаторами Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського (м. Вінниця), Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля (м....

Не новина, що філологічний факультет веде активну міжнародну співпрацю з Чеською Республікою. Це дає змогу студентам нашого навчального закладу уже кілька років поспіль перебувати в Західночеському університеті м. Пльзень.