Борисова Наталія Василівна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання.

У 2003 році захистила кандидатську дисертацію. З 2001 року працювала на кафедрі іноземних мов, на сьогодні - на кафедрі іноземної філології і методики навчання. Є автором понад 40 наукових та навчально-методичних праць, зокрема навчально-методичного посібника і підрозділу колективної монографії, 36 наукових публікацій у фахових та зарубіжних виданнях.

Тривалий час Борисова Н.В. є виконавцем Міжнародного освітянського проекту у галузі дошкільної педагогіки з міжнародної співпраці між кафедрою психології і педагогіки дошкільної освіти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», дитячим садком «Золотий ключик» (м. Переяслав-Хмельницький, Україна), дитячим садком «Ворота знань» ("Learning Gates") (м. Тампа-Лутц, штат Флоріда (США).

Сфери наукових інтересів:

- методика навчання лінгвістичних дисциплін у вищих навчальних закладах (досягнення - навчально-методичний посібник «Лексико-граматичні тести для контролю рівня знань студентів нефілологічних факультетів вищих навчальних закладів», 2012. (у співавторстві);

- освіта в Україні (ХІХ-ХХ століття), зокрема, вивчення і методика навчання іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах (досягнення - підрозділ колективної монографії «Навчання іноземних мов в Україні // Освіта в Україні ХІХ - початку ХХ століття», 2014 (у співавторстві).

https://www.phdpu.edu.ua/index.php/component/k2/item/394-міжнародний-освітянський-проект-"україна-сша"---триває

Основні наукові праці - GoogleScholar.