Дотик до прекрасного

31.10.2019

29 жовтня у Київському театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра відбулась ювілейна 200 вистава чеського драматурга і сценариста Іржи Губач «Корсиканка». Студенти та викладачі філологічного факультету нашого університету також долучились до цієї події, а саме доценти кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання: к.пед.н. Н.Ю. Сердюк, к.філол.н. О.Б. Скляренко, к.пед.н. І.В. Хрін, а також працівники факультету Ю. Міркушева, І. Яковенко та к.пед.н, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методики навчання Т.Б. Носаченко.

Ця вистава вже протягом 16 років не перестає захоплювати глядачів своєю дотепністю та щирістю. Вона стала справжнім подарунком для поціновувачів прекрасного, адже вразила не тільки своєю постановкою, але й майстерною грою акторів.

На острові Святої Єлени в засланні, переможений та принижений, відраховує дні великий імператор Наполеон. Тепер вся його велич - розчинене в часі минуле, а імператорський мундир - пугало на городі. Абсолютно несподівано в житті колишнього імператора з'являється корсиканка Жозефіна... Цю роль блискуче виконала Олеся Жураківська, відома своїми ролями в українських серіалах і телевізійних проектах. Дух захоплювало від того, як акторка перевтілювалась в сильну і водночас таку чутливу жінку, яка боролась за справедливість. Із цього історичного анекдоту ми винесли для себе дуже важливі життєві уроки: навіть якщо все погано, потрібно скрізь шукати щастя і ставитись до всього з посмішкою.

Тож ми радимо всім не тільки поринати у буденність, але й відвідувати такі заходи, після яких хочеться жити і творити!

Плужник О., магістрант 1 р.н.