Дотик до високого мистецтва

23.11.2017

21 листопада 2017 року відбулася незабутня поїздка студентів філологічного факультету та заступника декана з виховної роботи Н.Ю. Сердюк (куратора групи АН-33) до Національної опери України на балет «Майстер і Маргарита» за мотивами однойменного роману Михайла Булгакова, що увійшов до золотого фонду світової літератури ХХ століття.

Інтерпретацію твору, який ще донедавна здавався непідвладним балетному жанру, у постановці Давида Авдиша представили солісти балету: заслужені артисти України К. Пожарницький (Ієшуа) та В. Ян (Воланд), народні артисти України М. Мотков (Майстер) та О. Філіп'єва (Маргарита) та інші не менш талановиті артисти.

Студенти вперше доторкнулися до балетного мистецтва такого рівня, тому були в захваті від неймовірно красивого та естетично вишуканого видовища, сюжетні лінії якого викликали також і думки про найцінніше у світі...

Сподіваємось, що того вечора в їх душі були закладені паростки правильного розуміння прекрасного у мистецтві і дійсності, розвитку естетичних смаків і ідеалів, духовності!

Н.Ю. Сердюк