Філологи на загальноуніверситетському фестивалі-конкурсі студентської творчості «Талант Challenge»

02.11.2017

Кажуть, що кожна людина з народження має хист до якоїсь справи, який вона повинна розвивати та удосконалювати все своє життя. А щоб показати свій талант на публіку, були створені різні олімпіади, фестивалі та конкурси. Прикладом є фестиваль-конкурс «Талант Challenge», який дав змогу показати свої здібності активним студентам ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». У цьому конкурсі приймали участь, окрім студентів інших факультетів, і юні таланти-філологи.

Поринемо ж у вир свята знову. Першою зі студентів філологічного факультету показала свій співочий талант Мельниченко Катерина (група АФ-13) із піснею «Хто, як не ти?», яка до сих пір залишилася у серцях всіх глядачів. Відзначилася також своєю чарівною піснею «Омріяна земля» Набухотна Аліна (У-11), яка змусила всіх присутніх не втрачати віру у щасливе майбутнє нашої землі. Справжню атмосферу романтики на сцені створила Ричкова Ніна (АР-14) за допомогою гітари і музичної композиції, яка довела, що філологи можуть бути і музикантами.

Не даремно кажуть, що філологи - це митці слова, адже вірш «Аляска», прочитаний нашою талановитою студенткою Рожковою Анною (АН-23),справді змусив затамувати подих на декілька хвилин. Відкрила свій поетичний талант для нас усіх також ще одна наша студентка Гладиш Лідія (У-37мс), яка прочитала вірш «Мрія».

Справжню насолоду всім глядачам принесло оригінальне виконання пісні «Hit the road Jack», яку виконала група АН-12. Але і без сміху на сцені не обійшлося. Сувору рутину студентських буднів показали гумористи-перекладачі (група П-15), які розсмішили весь зал.

Своєрідним «десертом» був проникливий голос Замрій Світлани (АР-35) із композицією «Hall of fame», яка ще раз довела, що філологи є талановитими людьми.

Я думаю, що фестиваль-конкурс «Талант Challenge» буде не один рік дивувати нас новими віртуозами. І я впевнена, що філологічний факультет ще не вичерпав свої талановиті ресурси, які доведуть, що розвивати свій хист можна з різних сторін.

Студдекан Ярослава Дудка