ПХДПУ імені Григорія Сковороди долучився до міжнародної мережі сприяння та поширення молодіжних ініціатив «Разом для молоді»

12.11.2018

27-31 жовтня 2018 року у польському місті Лодзь відбувся ІІІ-й Міжнародний науково-практичний семінар "International partner's projects-perspectives". ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на цьому заході представляли доцент кафедри політології Віталій Вікторович Коцур та доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Микола Євгенійович Шабінський.

Семінар проводився у рамках заходів міжнародного неформального об'єднання - мережі партнерів «Разом для молоді» і зібрав представників таких країн, як Польща (країна-організатор семінару), Україна (найчисельніша делегація: 8 колективів, організацій та установ), Білорусь, Голландія, Чехія, Словенія. Не змогли приїхати особисто, але залишалися на зв'язку активні партнери мережі із Алжира, Туреччини, Італії, Молдови, Македонії та Франції. Під час семінару учасниками були вислухані та обговорені пропозиції від ПХДПУ імені Григорія Сковороди та схвально сприйняте наше прохання долучитися до спільної діяльності об'єднання.

Мережа «Разом для молоді» була започаткована Фундацією CONVIVO та низкою інших організацій у 2016 році, вона має на меті підготовку та втілення в життя масштабних проектів з підтримки та поширення молодіжних соціально вагомих культурних та мистецьких ініціатив, є синергією ідей та дій організацій, колективів, закладів та окремих осіб із різних країн Європи і світу. За результатами семінару будуть внесені зміни до перспективного плану діяльності мережі на період до 2020 року, започатковано механізми координації діяльності учасників, розглянуто концепцію та основні елементи підготовки проекту з навчально-виховної роботи під егідою Європейської унії Еразмус+.

Дякуємо засновнику і головному керівникові мережі «Разом для молоді» Пану Адаму Кохеру за гостинність і чудову організацію Семінару!

Микола Шабінський, Віталій Коцур

Використано матеріали сайту phdpu.edu.ua