Профорієнтаційна поїздка до Коростишева

08.12.2017

7 грудня 2017 року доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Швець Тетяна Андріївна, ст. викладач Швець Наталія Віталіївна, викладачі Дуброва Світлана Володимирівна і Швець Олександр Віталійович провели профорієнтаційну роботу у навчальних закладах міста Коростишів - Коростишівському педагогічному коледжі імені І.Я. Франка, Коростишівській гуманітарній гімназії №5 імені Т.Г. Шевченка, ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, №3 та Коростишівському НВК імені О. Ольжича.

Учням зазначених навчальних закладів було надано інформацію про переваги навчання на спеціальностях «Переклад» та «Мова і література», про можливості спілкування з носіями мови і стажування закордоном, особливості позааудиторної роботи та проживання у гуртожитках. У кінці зустрічей учні ставили запитання про університет, на які отримали повні відповіді викладачів. Для ознайомлення було залишено рекламні матеріали та контактну інформацію.

Було проведено анкетування з метою встановлення рівня зацікавленості навчанням на запропонованих спеціальностях. Здійснивши підрахунки анкет, виявлено 19 зацікавлених учнів у коледжі, 10 - у гуманітарній гімназії, 7 - у ЗОШ №3, 6 - у ЗОШ №1 та 6 - у НВК імені О. Ольжича.

Дякуємо адміністрації Коростишівських навчальних закладів за підтримку, особливу подяку висловлюємо завідувачу відділення «Початкова освіта» педагогічного коледжу Людмилі Володимирівні Голуб за теплу зустріч.