«Шкільний вчитель нового покоління»

27.11.2019

26 листопада 2019 року Летюча Любов Петрівна та Христич Ніна Сергіївна взяли участь у заключній конференції проекту «Шкільний вчитель нового покоління», організованою Міністерством освіти і науки України та Британською Радою. Мета проекту - створити та впровадити нову програму підготовки вчителів англійської мови у вищих навчальних педагогічних закладах України.

Із привітальним словом виступив Саймон Вільямс, директор Британської Ради в Україні.

Алан Макензі, незалежний експерт з англійської мови, представив результати проекту та здійснив огляд експериментальної програми з методики навчання англійської мови.

Саймон Етертон, керівник програм англійської мови Британської Ради в Україні, наголосив на необхідності оновлення змісту навчання, зміщення акценту з теоретичної на практичну підготовку та формування компетентностей учителя англійської мови.

У роботі конференції взяли участь представники 40 вищих учбових закладів України. Учасники конференції підтримали ідею оновлення змісту та підходів до мовної та методичної підготовки майбутнього вчителя іноземних мов у закладах вищої освіти України.

На фото: Саймон Етертон, Любов Летюча, Ніна Христич, Алан Макензі.