Щорічні студії студентів кафедри в Чехії

19.12.2016

Вже вкотре осінь дарує переяславським студентам незабутні враження завдяки угоді між Переяслав-Хмельницьким ДПУ імені Григорія Сковороди та Західночеським університетом міста Пльзень.

Цієї осені нас тут 16, і ще дві студентки-магістрантки навчають російської мови чеських колег. Насправді, це безцінний досвід - зрозуміти специфіку російської мови як іноземної. Адже це набагато складніше у порівнянні з англійською мовою, яку ми з самого початку вивчали як іноземну. Тому ця практика нам обов'язково стане у нагоді в майбутньому.

Наші студенти відвідують заняття з чеської мови, що хоч трохи допомагає орієнтуватися в повсякденному житті міста. Також ми маємо змогу бути присутніми на заняттях з англійської культури та ділової мови.

Для студентів німецького напрямку Західночеський університет спільно з «Ackermann-Gemeinde» (благодійна співдружність при католицькій церкві) влаштовують поїздку до Регензбургу, що у Баварії. Там студенти відвідають одну з найкращих лікарень Німеччини, прогуляються містом та поспілкуються з директором «Ackermann-Gemeinde».

Ще одним приємним моментом є те, що цього року ми зустрічаємо більше іноземних студентів, а отже маємо змогу майже щоденно практикувати англійську мову. Тому проблема пошуку нових знайомств тут не розглядається, так як є неактуальною.

Студентів, які приїхали сюди вперше, вражає структура університету, де все: від розташування корпусів до організації навчального процесу, зроблено з комфортом для студента. Тому тут все сприяє поглинанню знань та чудовому настрою.

Фараон Поліна

Назіна Єлизавета