Філологічному факультету виповнилося 32 !!!

01.06.2018

Щороку, коли весна квітне своїми надзвичайно чарівними барвами, огортає симфонією теплоти і ніжності всі університетські закутки та повільно наближає нас до довгоочікуваного літа і відпочинку, наша філологічна родина святкує День Народження свого факультету. І хоча такого свята немає у жодному календарі, але воно насправді стало для нас родинним, таким, на яке ми очікуємо з нетерпінням. Цього року 29 травня філологічний факультет святкував 32 роки від заснування. Цій даті було присвячено святковий концерт, який відбувся у актовій залі рідного університету.

Перед початком концерту гості мали можливість переглянути слайд-шоу та поринути в історію створення і розвитку нашого рідного факультету та в його сучасне життя.

Першою слово взяла декан філологічного факультету Оксана Михайлівна Свириденко, яка узагальнила всі наші надбання та успіхи за 32 роки посильної праці, згадавши тих, хто мав і має безпосереднє значення у творенні спільної історії. Щиро, від усієї душі, вона побажала факультетові спільної легкої співпраці, постійного розвитку, примноження наукових здобутків і загального розквіту, нагородивши професорсько-викладацький склад кафедр факультету та найактивніших і найрозумніших студентів подяками.

Потім ведучі свята Нікітєнко Олександр, Шитлюк Олена провели святкову лотерею, у якій розігрувалися наступні призи: продуктовий набір «Student's Pack», набір солодощів і смаколиків, безкоштовна фотосесія, безкоштовний майстер-клас англійської мови від мовної школи «Playstoria», 6 квитків від кінотеатру «3D Cinema» (дата і сеанс на вибір), великий набір канцелярського приладдя від магазину «Вісімочка». Лотерейний номер щасливчика кожного розіграшу обирався легкою рукою декана. Студенти були дуже раді неочікуваним подарункам.

Також, на наш святковий концерт завітала заступниця голови Студентської ради університету Горобей Ілона, яка висловила щиру подяку тим, хто приймає найактивнішу участь у культурно-розважальному житті факультету й університету в цілому, заохотивши їх вітальними словами та подяками.

Найбільш вражаючими та пам'ятними залишилися виступи наших студентів, які продемонстрували свої, інколи приховані до сих пір, таланти. Так, магістрант Левченко Максим виконав дві пісні, одну «Синє небо, жовте поле» на початку концерту та «Лаша Тумбай» в середині, розпаливши всіх студентів до танцю та розвеселивши всіх гостей святкового дійства. А студентка 3 курсу Замрій Світлана, у танцювальному супроводі студенток ФГФ Акуленко Ксенії і Олефіренко Вікторії, показала свій чарівний голос у пісні «Прірва». Дует студенток першого курсу, Вигівська Вікторія і Мельниченко Катерина, зачарував своїм вокалом у пісні «Я малюю».

Для шановних гостей виступили з поезією Левченко Дарина (вірш М. Латоцького «Не кажи») та Білявська Інна (вірш А. Малярика «Не шукай себе у комусь, шукай себе в собі»), які надихнули на ліричні роздуми.

Ярошенко Світлана та Замрій Світлана змогли вразити чарівними вокальними даними та виконанням композицій англійською мовою. Студентка 3 курсу Онишків Лілія надовго залишиться у пам'яті своїм виступом і чуттєвою українською піснею«Я ніколи нікому».

Певним сюрпризом для гостей були виступи лаурета перших премій Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів в Україні, Угорщині, Молдові та Італії, неодноразової володарки кубку Гран-Прі конкурсів в Україні та Молдові у номінаціях естрадного та академічного вокалу, студентки Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра та 2 курсу заочної форми навчання філологічного факультету нашого університету Маслюкової Єлизавети, яка привітала рідний факультет теплими словами та двома ліричними композиціями, зачарувавши всіх присутніх своїм неперевершеним голосом і акторською майстерністю.

Традиційно наприкінці святкового концерту студентка 3 курсу Гребіневич Тетяна виконала Гімн філологічного факультету, який написаний у 2016 р. (слова Тетяни Гребіневич; музика Сергія Кожевнікова, випускника нашого факультету).

Гості свята мали можливість скоштувати печиво-передбачень, сфотографуватися у фотозоні, долучитися до збору коштів для воїнів АТО.

Щиро сподіваємося наступну, вже тридцять третю, річницю зустріти не менш яскраво та у ще більшому складі, а період навчання на нашому факультету закарбується у серці кожного студента та допоможе знайти себе у майбутньому житті.

Сердюк Н.Ю.