Участь у конференції «Психолінгвістика в сучасному світі-2017»

01.11.2017

26-27 жовтня відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Психолінгвістика в сучасному світі-2017». У ній взяли участь і викладачі кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання - Борисова Наталія Василівна, Костик Євгенія Володимирівна, Летюча Любов Петрівна, Лила Магдалина Василівна, Савчук Валерій Іванович, Савчук Ольга Григорівна, Шабінський Микола Євгенович, Швець Наталія Віталіївна, Швець Олександр Віталійович, Швець Тетяна Андріївна, Шемуда Марина Григорівна.

Робота конференції традиційно здійснювалася у формі пленарного засідання, засідань наукових секцій та проведення майстер-класів.

На пленарному засіданні авторитетні науковці та молоді дослідники репрезентували результати своїх наукових пошуків, обговорили актуальні питання психолінгвістики, дискутували про наукові проблеми, які ще потребують нових досліджень.

У рамках конференції працювали три секції: «Психологічні аспекти психолінгвістики», «Мовознавчі аспекти психолінгвістики» та «Соціально-комунікативні аспекти психолінгвістики». Для молодих науковців було організовано круглий стіл: «Прикладні аспекти психолінгвістики». На секційних засіданнях обговорювалися різноманітні питання: від розвитку тенденцій сучасної психолінгвістики, психоенергетичних аспектів слова, спілкування, комунікативної взаємодії, етики віртуальної комунікації, значення і смислу - до образу світу людини і її мовної картини. Теми доповідей науковців були актуальними, що сприяло жвавій дискусії.