Вітаємо з виходом монографії!

21.12.2018

«ЗІСТАВНА ЛІНГВОКУЛЬТУРОЛОГІЯ: МЕТОДОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВНІ МЕТОДИКИ» - саме з такою назвою нещодавно була опублікована монографія доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Мізіна Костянтина Івановича (у співавторстві з колегою з Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Олександром Олександровичем Петровим).

У монографії розглянуто методологічні проблеми становлення нового мовознавчого напряму - зіставної лінгвокультурології. Із цією метою визначено слабкі методологічні місця останньої та опрацьовано перспективні методики, які слугують для верифікаційного підсилення зіставно-лінгвокультурологічного аналізу лінгвокультурно релевантних концептів у британському, німецькому, українському та російському лінгвосоціумах.

Колектив кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання щиро вітає Костянтина Івановича із виходом монографії і бажає йому нових звершень у науково-дослідницькій діяльності!