З любов’ю до мов

06.10.2017

Щороку філологічний факультет разом з іншими установами з гордістю відзначає Європейський день мов. Незважаючи на молодий вік свята, воно вже стало улюбленою традицією викладачів та студентів кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання. Цього року до святкування приєдналися і студенти спеціальності «Переклад», відзначивши також Міжнародний день перекладача.

Привітати студентів зі святом завітали перший заступник декана з навчальної роботи Василь Леонідович Дудар та заступник завідуючого кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Любов Петрівна Летюча.

Свою любов до різних мов усі учасники висловлювали під час виступів. Найбільш вражаючим став музичний дарунок від Світлани Замрій, студентки 3 курсу, яка подарувала публіці свій варіант пісні «Hall of fame». Вже звичним став виступ студента 2 курсу Максима Ємця, який цього разу ще й допоміг представникам групи АН-12 запалити зал за допомогою славнозвісної пісні «Yesterday».

Проявити повагу до англійської поезії вирішила студентка 2 курсу Циганкова Анастасія, яка чуттєво продекламувала сонет Шекспіра. А першокурсниця Назаренко Марта підготувала власний вірш англійською мовою, чим вразила публіку.

Продовжуючи тему багатомовності, група першокурсників АН-13 порадувала інсценізацією, яка відобразила важливість вивчати мови не лише для професійних зобов'язань.

Важливість не тільки європейських, а й рідної мови лунала з вуст виконавиці пісні про Україну, студентки 1 курсу Набухотної Аліни. А про рівність усіх мов розповіли представниці груп АН-32 та АН-33, які представили презентацію про багатогранність кожної мови та підкреслили важливість Датського табору, що проходить у Переяславі-Хмельницькому в кінці літа.

Задля такої атмосферності та душевності і варто проводити теплі сімейні факультетські свята!