Студенти із Чеської Республіки на навчанні у нашому навчальному закладі: ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ

02.04.2017

Не новина, що філологічний факультет веде активну міжнародну співпрацю з Чеською Республікою. Це дає змогу студентам нашого навчального закладу уже кілька років поспіль перебувати в Західночеському університеті м. Пльзень.

Приємною подією стало те, що цієї весни вперше до України на навчання до нашого вузу завітали чеські студенти. Це Калита Маша та Яна Ліндербергова. Поспілкувавшись з ними, ми дізналися, що перебування у нашій країні надзвичайно цікаве для них: «Ми дуже раді, що маємо змогу перебувати в Україні, у місті Переяславі-Хмельницькому, на філологічному факультеті педагогічного університету. Що нам сподобалося найбільше? Мабуть, насамперед нас приємно вразила гостинність та щирість ваших людей, не дивлячись на нелегку ситуацію в Україні».

У розмові з нами чеські студенти також поділилися приємними враженнями щодо гуртожитку нашого навчального закладу, сказавши, що він зовсім не поступається гуртожитку у їх рідному вузі; відзначили гарний рівень викладання російської та англійської мови. Студенток із Чеської Республіки вразило своєю красою та багатою культурою наше місто та Україна загалом: за час перебування вони відвідали музеї Переяслава-Хмельницького, встигли побувати в Києві, Одесі та Львові.

Чеські студенти перебуватимуть у нашому університеті понад два місяці, але вже встигли полюбити місто та людей і сподіваються, що матимуть змогу показати Україну своїм близьким та друзям у майбутньому.

Марія Євтушенко

Поліна Фараон