ЗУСТРІЧ З ЛЕВКОМ ЛУК’ЯНЕНКОМ У ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21.11.2017

Жива легенда, символ незламності духу, багаторічний політв'язень радянського режиму, один із творців незалежної України... Все це про нього, і немає ніякого перебільшення, бо Левко Лук'яненко дійсно є символічною фігурою в історії сучасної України. А ще він - депутат Верховної Ради України, талановитий письменник-публіцист, невтомний пропагандист, дуже мудра і, як виявилося, надзвичайно скромна в особистому спілкуванні людина...

21 листопада 2017 р. Левко Григорович зустрівся з переяславцями у стінах університету, розповів про своє трагічне, але славне життя, про події, в яких приймав безпосередню участь, про побратимів, імена більшості із яких назавжди закарбовані в пам'яті народу.

Ще довше Левко Лук'яненко відповідав на запитання громадських активістів, допитливих студентів і викладачів, серед яких були і представники кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання.

В якості бонусу - можливість придбати останні книги пана Лук'яненка, кожну із яких він невідмовно підписав для читача.

Покидаючи університет, Левко Григорович подякував за гостинність, цікаву дискусію і обіцяв повернутися до нас ще не раз зі своїми книгами, спогадами про минуле та мріями про майбутнє України.